banner417
banner425
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:31
70 Okunma
Türkiye Tarım Sektörü Growtech Eurasıa Da Buluşuyor
banner416
Growtech Eurasia Tarım Fuarı, 03-06 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center’da tarım sektörünü buluşturmaya hazırlanıyor.

Yurt içi ve yurt dışı alım heyetleri organizasyonu ile sektörün ticari hacmine katkıda bulunan ve uluslararası arenada ses getiren projeleri ile Türkiye tarımını dünya ile buluşturan Growtech Eurasia, 14’üncü kez kapılarını açacak. Her yıl istikrarlı bir büyüme kaydeden fuar, bu yıl 40 bin metrekare alanda 650 üzerinde ulusal ve uluslararası markayı buluşturacak.

UBM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Türkiye tarım sektörünün en büyük buluşma platformu olan Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’na bu yıl tarım makinaları ve hayvancılık özel bölümü eklendi. Sera, tarım teknolojileri ve ekipmanları, sulama sistemleri, tohumculuk, fidecilik, fidancılık, peyzaj ve organik tarımla ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetleri bir arada sunan Growtech Eurasia’da bu yıl da istikrarlı büyümesine devam ettiği kaydedildi.

Avrupa ve Balkan ülkelerinden Ortadoğu’ya, Kuzey Afrika’dan Türk Cumhuriyetleri’ne kadar geniş bir coğrafyada etkin tarımsal ihtisas fuarı olarak öne çıkan Growtech Eurasia’ya bu yıl 80 bin ziyaretçi beklendiği ifade edildi. Sektörün gelişimine katkıda bulunan panel ve etkinliklerle sadece ticari bir buluşma platformu olmanın dışında da tarım sektörünü destekleyen Growtech Eurasia Fuarı’nda 7’inci kez Growtech Tarım Ödülleri’nin de sahiplerini bulacağı, Türkiye’de tarım sektörünün lokomotifi firmalar ve markaların en yeni ürünlerini sunacağı fuarda, en küçüğünden en büyüğüne sektörün tüm temsilcileri; uluslararası alım heyetleri ve çiftçilerle, ziraat odaları, üreticiler ile buluşarak yeni ticari bağlantılar kurma fırsatına sahip olacakları bildirildi.

Fuar süresince düzenlenecek seminer programlarının, Türkiye’den ve yurt dışından katılımcıların deneyimlerini paylaştığı ve modern tarımın güncel uygulamalarını tanıttığı önemli aktivitelerden biri olacağı, seminer programlarının sadece üreticiler ve girişimciler için değil, akademisyenler ve bilim adamlarının da sektörün nabzını tutacağı etkinlikler arasında yer alacağı ifade edildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426