banner417
banner425
11 Kasım 2014 Salı 16:06
25 Okunma
Yaz Bitti Turizmciler Gözünü Kayak Tatiline Dikti
banner416
Erken rezervasyon fırsatı bu kez ‘kayak’ tatiline yöneldi. Turizm firmaları, 30 Kasım tarihine kadar devam edecek kayak otellerinde yüzde 25’e varan indirimlerin geçerli olacağı erken rezervasyon dönemini başlattı.

Erken rezervasyon indirimlerinin Türkiye’nin en popüler kış merkezleri Uludağ, Palandöken, Kartalkaya, Erciyes ve Kartepe’nin en seçkin otellerinde uygulanacağını belirten MNG Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi, “Kış erken rezervasyon dönemi de ülkemizde iyice benimsendi. Bu yıl yüzde 25’e varan indirim ile erken rezervasyonu başlattık. Özellikle kayak için en yoğun dönem olarak nitelediğimiz ve kış turizminin yüksek sezonu olarak kabul edilen yılbaşı ve sömestr de dahil olmak üzere 2015 kış aylarının tamamında geçerli olacak. Erken rezervasyon yaptıranlar hem yüzde 25 indirimden yararlanacak hem de yüksek sezon fiyat artışlarından etkilenmemiş olacaklar” dedi.

Dağ oteli sayısının artması yanında kayak sporunun yaygınlaşmasının kış turizmini çok hareketlendirdiğine dikkat çeken Terzi, erken rezervasyon döneminde önemli talep aldıklarını ve bu yıl dağ otellerindeki kontenjanlarının en az yüzde 50’sini bu dönemde doldurmayı planladıklarını ifade etti. Erken rezervasyon döneminde indirim kadar ödeme kolaylığı da sağlayacaklarını belirten Oğuz Terzi, “ayrıca yılbaşı ve sömestr için Palandöken tatili için uçak ve transfer hizmeti de verileceğini" sözlerine ekledi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426