Askerler Öğrencilerle Birlikte 10. Yıl Marşı’nı Söyledi

Elazığ 8. Kolordu Komutanlığı’na bağlı Bölge Bando Komutanlığı ekibi, Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde konser verdi.Elazığ 8. Kolordu Komutanlığı’na bağlı bölge bando komutanlığı ekibi, Öğretmen Sıdıka...

Askerler Öğrencilerle Birlikte 10. Yıl Marşı’nı Söyledi

banner390
Elazığ 8. Kolordu Komutanlığı’na bağlı Bölge Bando Komutanlığı ekibi, Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde konser verdi.

Elazığ 8. Kolordu Komutanlığı’na bağlı bölge bando komutanlığı ekibi, Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle buluştu. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda bayrak töreni icrası kapsamında gerçekleştirilen programda bando ekibi tarafından konser verildi. Bando Binbaşı Hasan Gürbüz yönetiminde konferans salonunda verilen konserde öğrenciler de şarkılara eşlik etti. Bando ekibinin sevilen eserlerini seslendirdiği konserde öğrenciler de cep telefonlarıyla bu anı ölümsüzleştirdi. Bando ekibi daha sonra okul bahçesinde İstiklal Marşı’nı okudu. Bando ekibinin 10. Yıl Marşı’na öğrenciler de eşlik etti. Sahneye çıkan öğrenciler askerlerle birlikte 10. Yıl Marşı’nı söyledi.

Bando ekibinin konseri öğrencilerle birlikte söylenen şarkıların ardından sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.