banner417
banner425
21 Kasım 2014 Cuma 10:21
53 Okunma
Elazığ’da Her Mahalleden Bir Meclis Üyesi Sorumlu Olacak
banner416
Mahalle muhtarları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, her mahalleye bir Belediye Meclis üyesi görevlendirdiklerini, bu sayede hizmetlerin aksamadan gideceğini, aynı zamanda da sorunların kısa sürede çözüleceğini söyledi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediye Meclis toplantı salonunda mahalle muhtarları koordinasyon toplantısı düzenledi. Toplantıda göreve geldiği günden bugüne kadar yaptıkları çalışmaları anlatan Başkan Yanılmaz, 2015 yılında her mahalleye yapılacak çalışmaların 1 yıllık projesinin belli olacağını ifade etti. Her mahalle için bir Belediye Meclis üyesi görevlendirdiklerini belirten Başkan Yanılmaz, "Mahallelere giden hizmetler meclis üyelerimiz tarafından yerinde takip edilecek, bu sayede yaşanan problemler de daha kısa sürede çözülecek. Şuanda 2015 yılı bütçesini belirledik. Bütçede yüzde 45’lik bölümü yatırımlara ayırdık. Her muhtarımızın elinde çalışma programı olacak. 12 aylık yatırım planlama cetvelimiz de ne zaman nereye ne yapılacağı belli olacak. Bu sayede muhtarlarımız mahallesine hizmetin ne zaman geleceğini, ne zaman başlayıp biteceğini bilerek takip edecek" dedi.

Tek tek muhtarları dinleyen, acil çözülmesi gerekenleri not alan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, her mahalleye eşit hizmet edeceklerini de vurguladı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426