banner417
18 Ekim 2014 Cumartesi 09:47
71 Okunma
Dünya Göz Hastanesi Erzincan Da Olmaktan Mutluluk Duyuyor
banner416
Dünya göz Erzincan Hastanesinin açılış dolayısıyla Erzincan’a ziyaret düzenleyen, Dünyagöz Operasyonlar Direktör Yardımcısı AHMET EŞMECİ Dünyagöz’ün kurumsal kimliği ve Erzincan’a sağladığı faydalar hakkında bilgi verdi.

Avrupa standartlarında bir hastaneyi Erzincan ‘a kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını belirten EŞMECİ, amaçlarının bu olanakları Erzincan’ın hizmetine sunmak ve Erzincan’ı bölgede göz hastaneleri merkezi yapmak olduğunu söyledi. Dünya görmeye değer sloganıyla yola çıkan Dünyagöz’ün, Erzincan için gerek sağladığı istihdam açısından gerekse şehre kattığı imaj açısından önemli ölçüde yarar sağladığını vurgulayan Ahmet Eşmeci bu imajı korumak ve ileriye taşımak adına tüm imkanlarını kullanmaya hazır olduklarını belirtti.

Hastane Müdürü Savaş Şirinocak ile birlikte koordineli bir şekilde çalışma yürüttüklerini belirten Ahmet Eşmeci, Erzincan’ın ve bölgenin ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini ve bu ihtiyaçları karşılamanın kendilerinin görevi olduğunu belirtti.

Dünyagöz Erzincan Hastanesinde göz alanında tüm ameliyatları yapabilme alt yapısına ve teknik kadroya sahip olduklarını söyleyen Ahmet Eşmeci, hastanede yüksek vaka deneyimine sahip alanlarında uzman hekimlerin görev yapmakta olduğunu ve hastanenin açılışından bu yana bir çok başarı ameliyata imza attıklarını bildirdi. ”Şu an da hastanemizde başhekim Op. Dr. Hakan Özkan, Op. Dr. Mustafa Reşit Küçük, anestezi uzmanı Alper Güldal ile birlikte aynı zamanda haftanın belirli günlerinde muayene ve ameliyat gerçekleştiren Op. Dr. Kemal Turgay Özbilen ve Op. Dr. Fevzi Akkan ile güçlü, deneyimli ve uzman bir kadro ile çalışmaktayız” dedi.

Bölgede daha önce yapılmayan operasyonları yapma imkanı bulduklarını anlatan Ahmet Eşmeci, Lazer ameliyatlarının çok fazla ilgi gördüğünü ve Gümüşhane, Bayburt, Tunceli, Erzurum illerinden ameliyat için Erzincan’a gelindiğini vurguladı. Lazer Ameliyatlarını gerçekleştiren Başhekim Op. Dr. Hakan Özkan ile de görüşüp bilgi alan Eşmeci, mevcut durumun kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Lazer operasyonlarının yanı sıra glokom, kontak lens ve katarakt ameliyatları da yapan Op. Dr. Hakan Özkan ile birlikte retina ameliyatlarını gerçekleştiren Op. Dr. Fevzi Alkan, şaşılık alanında ameliyatları gerçekleştiren Op. Dr. Mustafa Reşit Küçük, yine şaşılık, oküloplasti ve estetik ameliyatları yapan Op. Dr. Kemal Turgay Özbilen’in de Erzincan halkına fayda sağlayacağını belirtti.

Yapılan muayenelerin ve ameliyatlarının SGK kapsamında olduğunu belirten Eşmeci, SGK,BAĞKUR, ve EMEKLİ SANDIĞI’na bağlı olan vatandaşların hastanemizde kolaylıkla muayene ve ameliyat olabileceklerini iletti.

Tecrübeli hekim kadrosu ve güler yüzlü hizmet ile kurumsal anlayışımızı birleştirerek ortaya profesyonel bir hizmet anlayışı sunmanın asli görevleri olduğunu vurgulayan Ahmet Eşmeci bundan sonraki süreçte Erzincan Dünyagöz Hastanesini bir adım öteye taşıyabilmek için çalışacaklarını ve Erzincan halkının desteğiyle daha da güçleneceklerine inandığını söyledi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64