banner417
banner425
08 Kasım 2014 Cumartesi 17:58
30 Okunma
Erzincan 15 Kasım’da Cumhurbaşkanını Ağırlayarak
banner416
AK Parti Erzincan İl Başkanlığı’nca düzenlenen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Kasım’da Erzincan’a geleceği açıklandı.

Düzenlenen toplantıya İl Başkanı Burhan Çakır, Milletvekili Sebahattin Karakelle ve Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak, katıldı.

Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 15 Kasım Cumartesi Günü saat 12.30’da Erzincan’a teşekkür etme ziyaretinde bulunacak ve Cumhuriyet Meydanında toplu açılış törenine katılım gösterecek. Tüm Erzincan halkını o gün Cumhuriyet Meydanına davet ediyoruz." dedi.

Karakelle, "Cumhurbaşkanımız hem açılışlarda bulunacak hem de hemşerilerimizle kucaklaşmış olacak. Cumhurbaşkanımızın gönül dünyasında Erzincan’ın çok ayrı bir yeri var. Bakınız Cumhurbaşkanımız 81 ile teşekkür için gidiyor. Ve hatta 10 Ağustos’ta ki oylara bakılarak ilk önce en yüksek oy veren Erzincan idi. Erzincan’a olan bir gönül bağı var. Cumhurbaşkanımızın ziyaretleri arasında bizi ilk sıraya koyarak şehrimizi ziyaret ediyor. İnşallah 15 Kasım’da bir şölen yaşayacağız. Tarihi bir günü yaşayacağız. Biz Cumhurbaşkanımızı Erzincan’a Erzincanlıya yakışır misafirperverliğiyle karşılayacağız. Bütün programlar açılışların yapıldığı miting alanında olacak. Tüm hemşerilerimizi biz oraya davet ediyoruz. Bununla birlikte programın akışı içerisinde Vilayet, 3.Ordu Komutanlığı, Belediye Başkanlığı ve zamanın akışına bağlı olarak üniversitemizi de ziyarette bulunacaklar. Ziyaretlerinin ardından Adıyaman’a gitmek üzere ayrılacaklar. Ama biz arzu ediyoruz ki Cumhurbaşkanımız ilimizde kalsın, ilimizde Cumhurbaşkanımızı misafir edelim." diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426