banner417
banner425
06 Kasım 2014 Perşembe 08:24
263 Okunma
Erzincan Atıcılıkta Kübra Nur Altınbilek İle Şampiyon Oldu
banner416
Erzincan’da Atıcılık sporu her geçen gün genişlerken, alınan başarılarda buna paralel olarak artmaya devam ettiği gözlemlendi.

İspanya’da düzenlenen Atıcılık Dünya Şampiyonasına katılan Erzincan 13 Şubat Gençlik Spor Kulübü sporcusu Kübra Nur Altınbilek, Türk Milli Takımı adına yarıştı. Başarılı Sporcu 400 puan üzerinden 400 tam puan atarak 2016 yılında düzenlenecek olan Olimpiyatlara antrenörü Tuğrul Karanlık ile birlikte katılmaya hak kazandığı öğrenildi.

Bu müsabakanın ardından KKTC’de düzenlenen Uluslar arası Dr. Fazıl Küçük Spor oyunları müsabakalarında Türkiye’yi temsil eden Kübra Nur Altınbilek şampiyon oldu.

Başarılı Sporcu Kübra Altınbilek geçtiğimiz hafta düzenlenen Milli Takım seçmelerinde de Türkiye şampiyonluğunu elde etti. Öte yandan yine aynı müsabakada Kübra Nur Altınbilek, Nurefşan Polat, Canan Savaşçı’dan oluşan takım Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Başarılı sporcumuz Kübra Nur Altınbilek’e ve Antrenörü Tuğrul Karanlık’a başarılar dileyen Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü K. Atanur Köseoğlu, ‘Sporcumuz katıldığı bir çok yarışmadan ilimize derece ve madalya ile dönmüştür. Erzincan’ı en iyi şekilde temsil eden sporcumuzun Türkiye’yi de en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tamdır” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426