29 Ekim 2014 Çarşamba 09:04
69 Okunma
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Erzincan Üniversitesini Dinledi
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Üniversitesi Bilinçli Gençler Kulübü üyelerinin tertiplediği söyleşiye katıldı.

Programa öğrenciler ile birlikte belediye otobüsünde seyahat ederek ulaşan Başsoy, program öncesi öğrencilerle bahçede bir süre sohbet etti.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programın açılış konuşmasını yapan Rektör danışmanı ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Alıcı Erzincan Üniversitesi ve Erzincan Belediyesi diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla olduğu gibi birlikte çalışarak şehrimizin kalkınması için var gücüyle çalışacaklarını söyledi. Başkan Başsoy’u burada görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Arş. Gör. Muhammet Negiz’in moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşi, Başkan Başsoy’un kendisini ve belediye çalışmaları ile projelerini kısa tanıtımıyla başladı. Başkan Başsoy kısa ve uzun vadede gerçekleştirilen ve planlanan belediye çalışmalarını da anlattı. Soru cevap şeklinde gerçekleştirilen programda öğrencilerin istek ve önerilerini dinleyen Başkan Başsoy, yöneltilen her soruyu ve her öneriyi teker teker not aldı.

Programın sonunda Erzincan Üniversitesi tarafından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a plaket verilerek sonlandı. Başkan Başsoy, Bilinçli Gençler Kulübünün de 24 nolu üyesi olarak kaydedildi ve kendisine üye kartı takdim edildi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64