banner417
03 Kasım 2014 Pazartesi 17:25
109 Okunma
Erzincan Da Ki İhtiyaç Sahiplerine Ev Eşyası Yardımında Bulunuldu
banner416
Erzincan da ihtiyaç sahibi aileler yeni ev eşyalarına kavuştu.Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Eşi Muhsine Kahraman beraberinde Vali Yardımcısı Fatih Kaya, ilgili kurum müdürleri ve Gönüllü Gençler Ekibi üyeleri ile birlikte Erzincan Valiliği koordinasyonunda yürütülen ve Erzincanlı gönüllü gençler ekibinin ihtiyaçlı ailelere yönelik ev eşyası yardımı yaptığı evleri ziyaret ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşların istek ve sorunlarını dinlediler.

BU ZAMANDA BÖYLE İNSANLAR VARMIŞ

Vali Süleyman Kahraman ziyaretteki konuşmasında Gönüllü Gençler Ekibine teşekkür ederek; “Valiliğimizin katkıları ve Erzincan Gönüllü Gençler ekibinin üstün gayretleriyle ev bu hale getirildi. Bu şekilde 10’a yakın ihtiyaçlı vatandaşımız var, onlarında evini bu hale getireceğiz. Gönüllü Gençler Ekibine yürekten teşekkür ediyorum. ‘Bu zamanda böyle insanlar varmış’ dedirtmek gerekiyordu, arkadaşlarda bunu dedirttiler. Şahsen Gönüllü Gençler Ekibinin bu yardımlarının arkası gelecek diye düşünüyorum.”

GÖNÜLLÜ GENÇLERİN HAYIRSEVERLİK İÇERİSİNDE GAYRET GÖSTERMELERİ BENİ SON DERECE MEMNUN ETTİ

“Yardımseverliği, gönül almanın en az seviyelere düştüğü günümüzde Gönüllü Gençler Ekibimizin böyle bir hayırseverlik içerisinde gayret göstermeleri beni son derece memnun etti. İlimiz adına son derece önemli bir hadisedir. Gönüllü Gençler Ekibini tebrik ediyorum. Her zaman yanlarında olacağımı belirtmek istiyorum.” Şeklinde konuştu.

Ziyaretlerde Vali Yardımcısı Fatih Kaya’dan ihtiyaç sahibi aileler hakkında bilgiler alan Vali Süleyman Kahraman, kış mevsiminin başlamasından önce ihtiyaçlı ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi yönünde Vali Yardımcısı Fatih Kaya’ya talimat verdi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64