Erzincan Sokakları Feraha Kavuşuyor

Yol genişletme çalışmaları ile Erzincan’da trafiğin kontrollü bir şekilde işlemesini sağlamaya çalışan Erzincan Belediyesi, Atatürk Mahallesi 352.sokakta yürüttüğü çalışma ile birlikte bu yıl 5. yol genişletme çalışmasını gerçekleştiriyor.Yapılan...

Erzincan Sokakları Feraha Kavuşuyor

Yol genişletme çalışmaları ile Erzincan’da trafiğin kontrollü bir şekilde işlemesini sağlamaya çalışan Erzincan Belediyesi, Atatürk Mahallesi 352.sokakta yürüttüğü çalışma ile birlikte bu yıl 5. yol genişletme çalışmasını gerçekleştiriyor.

Yapılan çalışmaları incelemek üzere bölgeyi ziyaret eden Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Diğer bölgelerde olduğu gibi bu bölgede de trafik akışını ve ticari alanların işlevini rahatlatmak amacıyla yol genişletme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu yıl Ali Kemali Caddesi, Karaağaç 750 ile 758 sokaklarda ve Dünya Göz Hastahanesi önünde bulunan caddede yol genişletme çalışması gerçekleştirdik. 352. sokakta yürüttüğümüz çalışmayla birlikte beşinci yol genişletme çalışmasını gerçekleştiriyoruz."

Başkan Başsoy, genişletilen yolda tretuvar ve yol kaplama çalışmalarının yenileneceğini, böylelikle sokağın prestijli bir yapıya kavuşacağını sözlerine ekledi.

Daha sonra bölge esnafını ziyaret eden Başsoy esnafın istek ve önerilerini dinledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.