banner414
30 Aralık 2014 Salı 12:17
107 Okunma
Erzincan Üniversitesinden “türkiye’de Haberleşme Alanındaki Gelişmeler” Konferansı
Erzincan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından Türk Telekom Erzincan İl Müdürü Muhammed Demir’in katılımlarıyla “Türkiye’de Haberleşme Alanındaki Gelişmeler” konferansı düzenlendi.

Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen konferansa öğretim elemanları, öğrenciler ve davetliler katıldı. Video konferans yöntemiyle Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürü Timur Sevim’in de katıldığı etkinlikte, Türk Telekom’da staj yapmak isteyen öğrencilere her türlü destek verileceğini ifade eden Sevim, öğrencilerden gelen soruları da cevapladı.

Türk Telekom Erzincan İl Müdürü Muhammed Demir ise veri iletiminin Türkiye’deki en önemli konulardan birisi olduğuna vurgu yaptı. Haberleşme alanındaki gelişmeleri anlatan Demir, sektörde çalışmak isteyen bir mühendiste olması gereken özellikleri sıralayarak öğrencilerden gelen soruları cevapladı. Öğrencilere kapılarının her zaman açık olduğunu söyleyen Demir, “Türk Telekom olarak işbirliğine her zaman açığız. Üniversitemiz ile yapacağımız işbirliklerinden mutluluk duyacağız” ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

Konferansın sonunda katılıklarından dolayı Demir’e hediye takdimi yapıldı.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64