Erzincan’da 20 Adet Sentetik Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Erzincan‘da 20 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.Edinilen bilgiye göre, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, Erzincan - Sivas...

Erzincan’da 20 Adet Sentetik Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

banner390
Erzincan‘da 20 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, Erzincan - Sivas Karayolu üzerinde durdurulan özel bir firmaya ait şehirlerarası yolcu otobüsünde yapılan aramada otobüsün bagaj kısmında bulunan kutu içerisinde kestane şekerleri altına gizlenmiş vaziyette 20 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.Bunun yanında kutu içerisindeki bir notta da “Kardeşlerim beni sömürdünüz” şeklinde küfür içeren bir yazıya rastlanıldığı görüldü.

Yakalanan V.Y. isimli şahıs hakkında "TCK 191 Kullanmak Maksadıyla Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak veya Kabul Etmek" suçundan yasal işlemler başlatıldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı öğrenildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.