Ak Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Tekman İlçesine Çıkarma Yaptı

Beraberinde yeni seçilen il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilat mensupları ile esnafa yönelik ziyaretlerde bulunan Milletvekili Adnan Yılmaz, vatandaşların sorunlarını dinledi. İlçe girişinde AK Parti Tekman ilçe Başkanı Durmuş Sarıkan...

Ak Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Tekman İlçesine Çıkarma Yaptı

Beraberinde yeni seçilen il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilat mensupları ile esnafa yönelik ziyaretlerde bulunan Milletvekili Adnan Yılmaz, vatandaşların sorunlarını dinledi. İlçe girişinde AK Parti Tekman ilçe Başkanı Durmuş Sarıkan ve çok sayıda ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılanan Yılmaz, AK Parti iktidarının hizmetlerini anlattı.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Yılmaz, yeni Türkiye’nin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’nu hafta sonu Erzurum’da ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade ederek, TBMM’ndeki çalışmalarından fırsat buldukça ilçelere yönelik gezilerini sürdüreceğini söyledi. Yılmaz, “Sizler bizleri hizmet için seçtiniz. Bizlerde sizlere hizmet noktasında zaman gözetmeksizin çalışmaktan mutlu oluyoruz. Bu yüce millete hizmet etmek milli bir ibadettir” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.