Ak Partli Erzurum İl Başkanı Yeşilyurt Mazbatasını Aldı

AK Parti Erzurum İl Başkanlığına tekrar seçilen Fatih Yeşilyurt mazbatasını aldı.AK Parti Erzurum İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde seçime tek listeyle giren ve delegelerin tüm oylarını alarak il başkanlığına seçilen Fatih Yeşilyurt,...

Ak Partli Erzurum İl Başkanı Yeşilyurt Mazbatasını Aldı

banner390
AK Parti Erzurum İl Başkanlığına tekrar seçilen Fatih Yeşilyurt mazbatasını aldı.

AK Parti Erzurum İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde seçime tek listeyle giren ve delegelerin tüm oylarını alarak il başkanlığına seçilen Fatih Yeşilyurt, İl seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Mazbatasını almak için il seçim kuruluna gelen AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt’u partililer yalnız bırakmadı. Büyük coşku ve heyecan içerisinde mazbatasını alan İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, 2015 yılında yapılacak olan seçimlerin startını verdiklerini söyledi. İl Başkanı Yeşilyurt, ”Bizlerin ve arkadaşların üzerine farklı bir sorumluluk yüklendi. Biz bunun bilincindeyiz. Erzurum teşkilatı olarak şuandan itibaren il ve ilçelerimiz olarak seçim startını vermiş bulunmaktayız. 2015 seçimlerinden Erzurum’da geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.