banner417
banner425
15 Aralık 2014 Pazartesi 16:31
51 Okunma
Başkanlık İçin Yollarda
banner416
Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı ilçe kongrelerini tamamladıktan sonra il kongresi için geri sayıma başladı. Parti yönetimi tarafından 28 Aralıkta yapılması planlanan kongre için adaylar tarafından çalışmalar da başladı. Yıllardır MHP ve Ülkü Ocakları içinde çeşitli görevlerde yer alan ve geçtiğimiz haftalarda MHP Erzurum İl Başkanlığı için adaylığını ilk açıklayan isim Nayim Karataş, bu günlerde partililerden destek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yaptığı yazılı açıklamayla adaylığını açıklayan Karataş, MHP’ye karşı kentteki saygınlığın azaldığını söyleyerek bunun değişimi için çalışacaklarını söylemişti. Bu günlerde ise yarışa hızlı bir giriş yapan Karataş, ilçe ilçe gezerek MHP’lilerden destek istiyor. Karataş, yaptığı açıklamada seçimlerin demokratik bir şekilde düzenleneceğini ve MHP’nin disiplin kurallarına herkesin riayet edeceğinden şüphe duymadığını söyledi. Karataş, “MHP Erzurum İl Başkanlığı için adaylığımızı açıkladığımız günden beri arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah partililerimizin teveccühleriyle başkanlık yarışına gireceğiz. MHP demokratik bir partidir. Tamamen kardeşlik hukukuyla yıllardır yönetilen ve makam mevkii derdini taşımayan insanların partisidir. Ben ve il kongresinde adaylığını açıklayan diğer arkadaşlarımızda bu bilincin içindeyiz. Bu bir hizmet yarışıdır. Hepimizin davası birdir. Bizlere oylarını veren kardeşlerimize kim daha çok hizmet edecekse Allah ona nasip etsin. İnşallah çalışmalarımızda olduğu gibi sonuçlarda güzel bir havada geçer” diye konuştu.

Karataş ayrıca Erzurum’un sorunlarıyla ilgilide sürekli istişareler edildiğini ve gerektiğinde kent muhalefetinin yapılması için her makamla görüşülebileceğini aktardı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426