banner417
banner425
29 Aralık 2014 Pazartesi 15:53
79 Okunma
Eren Şar; “ülkemizin Yarınları İçin Yatırımlarımız Sürecek”
banner416
ESKA-RCA WORLD GRUP’un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar, “Ülkemizin her karış toprağını yatırım harcı ile kalkındıracağız. Ülkemizin yarınları için yatırımlarımız sürecek” dedi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge illerinde incelemelerde bulunmak üzere yatırım gezisine çıkan ESKA - RCA WORLD GRUP’un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar, proje yatırımları ile ilgili bilgiler verdi.

‘ÜLKEMİZİN YARINLARI İÇİN YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK’

Son dönemde hükümetin çok olumlu teşvik yasaları çıkardığını, Türk iş adamının yatırım yapabilecek seviyeye geldiğinin önemine vurgu yapan Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar, “Kaliteli hizmetin yanı sıra yatırım projelerinin devam edeceğiz. Anadolu’nun nüfus yoğunluğu en yüksek şehirlerimize çok büyük yatırımlar yapmaya geldik. Biz memleketimizin taşını, toprağını ve her şeyden önce Anadolu hamuruyla yoğrulmuş insanına aşığız. Bu bölgede yatırım yapıp bölge insanına ve istihdama katkı sağlamak gerekiyor.” Dedi.

‘ÜLKEMİZİYATIRIM HARCI İLE KALKINDIRACAĞIZ’

Türkiye’nin birçok kentinde marka projeler yaptıklarını ifade eden ESKA - RCA WORLD GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar, “Gerek yapacağımız projelerle kentlerin çehresini değiştirecek, gerekse gerçekleştireceğimiz istihdamla milletimizin müşterek geleceğine katkı koyarak vatandaşımızı yatırım harcı ile kalkındıracağız. İstanbul neyse Sivas’ta, Erzurum’da, Hakkari’de bizim için aynıdır. Burada gezip göreceğiz. Yani bizim ülkemizin her yerine yatırım yapılabilir. Projelerimizi tanıtmaya devam ederek ülkemizi yatırım harcı ile kalkındıracağız” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426