banner417
banner425
04 Aralık 2014 Perşembe 14:24
57 Okunma
Erzurum Emniyetinden 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü Etkinliği
banner416
Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nce 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenlendi.

Etkinlik kapsamında ilk olarak Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde bir kermes düzenlendi. Kermese Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak’ın eşi Özden Altıparmak ve İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ün eşi Zuhal Karabörk katıldı.

Akşam saatlerinde ise Erzurum Emniyet Müdürlüğü ve Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği (PEKAY) işbirliği ile bir restaurantta yemek organizasyonu gerçekleştirildi.

Yemeğe Vali Vekili Ömer Hilmi Yamlı ve eşi Fatma Yamlı, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve PEKAY Şube Başkanı Zuhal Karabörk, Emniyet Müdür Yardımcıları ve eşleri ile engelli çocukları bulunan aileler katıldı.

İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, “Biz Erzurum Emniyeti olarak engellilerin problemini çözmede elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin de bildiği gibi Tekerlekli sandalye kampanyasıyla bir nebze de olsa engelli kardeşlerimize ulaşmak istedik. Bu tip çalışmalara bünyemizde her zaman yer vereceğimizi belirtmek istiyorum. Erzurum Emniyet Müdürlüğü olarak "Bir Gün Değil, Her Gün Yanınızdayız" sloganımızdır.” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426