banner417
banner425
22 Aralık 2014 Pazartesi 15:06
58 Okunma
Erzurum Müftüsü Hasan Çınar Olur İlçesini Ziyaret Etti
banner416
Erzurum Müftüsü Hasan Çınar, konferans vermek, din görevlileri toplantısına katılmak üzere gittiği Olur’da ve kur’ân kurslarını ziyaret etti.

Olur’da ilk olarak ilçe müftülüğünü ziyaret eden Müftü Çınar, İlçe müftüsü Ahmet Koç’tan ilçe de yürütülmekte olan din hizmetleri hakkında brifing aldı. Daha sonra din görevlileri toplantısına katılmak üzere din görevlileri toplantı salonuna geçen müftü Çınar burada din görevlilerine “Din Hizmetinde Sevgi ve Muhabbet” konulu bir konuşma yaptı. Çınar ardından din görevlilerinden din hizmetlerini yürütürken karşılaşılan problemler ve çözüm önerilerini dinledi.

Toplantı sonrası öğlen namazı için merkez camiine geçen İl müftüsü Hasan Çınar burada namaz sonrası cemaate vaaz etti. Namazın ardından ilçede bulunan bayanlara konferans vermek amacıyla Olur Lisesi konferans salonuna geçen Çınar, burada bayanlara “İslam’da Aile İçi İlişkiler” konulu bir konferans verdi.

Konferans sonrası İlçe Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu’nu da makamında ziyaret eden Çınar, Kaymakam Dülgeroğlu ile ilçede yürütülmekte olan din hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu. İl Müftüsü Hasan ÇINAR kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

Müftü Çınar’a Olur ziyaretinde İl Müftü yardımcısı Celal Büyük ve Din Hizmetleri ve Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Zafer Güneş eşlik etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426