25 Aralık 2014 Perşembe 12:17
15 Okunma
Erzurum’da ‘’akran İetişimi’’ Semineri
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün Aile Eğitim Programı kapsamında Hasani Basri Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine “Akran İletişimi ve “Akran Zorbalığı’’ konularında seminer düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü ve Erzurum İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği ( ERZİMDER) tarafından düzenlenen seminere Aile ve Sosyal Politikalar İl Yardımcısı Cemil İlbaş, konuşmacı olarak katıldı.

İlbaş, Hasani Basri İmam Hatip Lisesinde düzenlenen seminerde yaptığı konuşmada, Aile ve Toplum Hizmetleri kapsamında aile eğitim programlarına yoğunlaştıklarını ifade etti.

İlbaş, ailelerin yaşam kalitelerini arttırmak ve toplumda sağlıklı ailelerin çoğalmasına katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan Aile Eğitim Programının, ailelerin yaşam kalitesini arttırmaya dönük önemli bir adım olduğunubelirterek koruyucu ve önleyici bir sosyal politika hedefi olarak önem kazanan Aile Eğitim Programının, bilimsel bilgi desteği ile aile mutluluğunu arttırmaya dönük bir hizmet hamlesi olduğunu ifade etti.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64