banner417
banner425
25 Aralık 2014 Perşembe 16:52
32 Okunma
Havaalanı Yolu’nda Konforlu İstasyon
banner416
Toplu ulaşım hizmetinden istifade edenlerin mevsim şartlarından olumsuz etkilenmemesi için inşa edilen Havalimanı Yolcu Bekleme Salonu toplu ulaşımda konforu artırdı.

Erzurumluların bilhassa soğuk kış günlerinde havalimanına gitmek için saatlerce açık alanda otobüs bekleme zahmetine son vermek için inşa edilen Havalimanı Yolcu Bekleme Salonu, Erzurumluların büyük takdirini kazanıyor. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç, istasyonla ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada, önemli bir sorunun çözümünü gerçekleştirdiklerini belirterek, vatandaşların memnuniyetlerini ifade etti. Kıraç, Erzurumluların memnuniyeti için ulaşımda her türlü yeniliği takip ettiklerini belirterek, açıklamalarını şöyle sürdürdü : “Burada çok elzem olan bir hizmeti yerine getirmiş bulunmaktayız. Yolcu bekleme salonumuz müşahede ettiğimiz kadarıyla yıllardan beri burada otobüs beklerken karda kış da kıyamette soğukta yağmurda ayazda yaşlılarımız hanımlarımız genç ihtiyar demeden çile yaşıyor idiler. Bizler geldiğimiz günden itibaren bunun bir sorun olduğunu tespit ettik. Bu sorunu belediye başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendi’ye ilettik acilen burada bir tedbirin alınması gerektiğini kendileri bize talimat verdiler. Biz de insanımıza layık bir müessese kurduk. Erzurum insanına hizmet endeksli, hizmet odaklı çalışıyoruz. Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak daha büyük hizmetlere imzamızı atacağız. Vatandaş burada 1 -1,5 saat -30 derecede beklerken, şimdi günlük gazetesini okuyarak, çayını yudumlayarak kaloriferli bir ortamda otobüsün hareket saatini bekliyor. Dönüşen, değişen, gelişen Erzurum’a hep birlikte katkı sunacağız. Aynı zamanda havaalanına yolcu taşıyan otobüslerimizi de yeniledik. 4 yeni otobüsümüzü havaalanı servisi için hizmete aldık.”

Havaalanı Yolcu Bekleme Salonu’nda yazın serinleme imkanı tanıyacak olan klima, günlük gazeteler, ücretsiz çay servisi, 1’i engelliler için olmak üzere 2 adet de wc bulunuyor.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426