banner417
banner444
26 Aralık 2014 Cuma 15:22
21 Okunma
Judocular Bursa’ya Uğurlandı
banner416
Erzurumlu judocular Antrenörler Nurullah Diyarbakır ve Erdoğan Dönmez yönetiminde yeni bir tarih yazmaya hazırlanırken, Erzurum’dan Bursa’ya uğurlandı. Bursa’da yapılacak olan Büyükler Süper Lige Yükselme Judo Müsabakaları’na katılan için Bursa’ya giden judocular oldukça iddialı. Antrenörler Nurullah Diyarbakır ve Erdoğan Dönmez yönetimindeki takımda Ertuğrul Dönmez, Cengizhan Dönmez, Samet Tarım, Burhan Yolcu, Furkan Bayındır ve Mustafa Eser yer alıyor.27-29 Aralık 2014 tarihlerinde Bursa’da yapılacak olan Süper Lige Terfi Judo Müsabakaları için Erzurum transfer yapmadan kendi öz kaynakları ile başarılı olmanın planlarını yapıyor. Şehirden oluşturulan takımla Bursa’ya giden judocular başarılı olarak Erzurum’a döneceklerini belirtti.

Judocuları uğurlayan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, judoculardan zafer beklediklerini belirterek, kendilerine güvendiğini söyledi. Taşkesenligil, “İnanıyorum ki, Nurullah ve Erdoğan hoca yönetimindeki takımımız Süper Lige çıkarak şehrimize döneceklerdir” dedi.

Yakutiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz da, Bursa’ya giden judoculara başarı dileğinde bulunurken, kendilerine destek veren Yakutiye İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya teşekkür etti. Yılmaz, “Sporda hiçbir zaman bize desteklerini esirgemeyen kaymakamımız Ahmet Katırcı, bir kez daha bize destek elini uzatarak, judocularımızın Bursa yolculuğu öncesinde destek verdi. Bizleri daha çok çalışmaya sevk etti. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426