Karabörk’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

Erzurum İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e nezaket ziyaretinde bulunan İl Emniyet...

Karabörk’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

banner390
Erzurum İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e nezaket ziyaretinde bulunan İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Taşkesenligil’e ‘Hayırlı olsun” dileklerini ileterek, yeni görevinde başarılar diledi. Karabörk, Taşkesenligil’in gençlik ve spor konusunda çok önemli bir görev üstlendiğini belirterek, bu görevde başarılı olacağını ve güzel hizmetlere imza atacağına inandığını söyledi. Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Taşkesenligil, “Biz Erzurum GHSİM olarak ahlaklı ve memleketine yararlı hizmetler veren gençler yetiştimenin gayreti içerisindeyiz. Çocukları gençlik aktiviteleri ve sporun içerisine çektiğimizde onların zararlı alışkanlıklardan uzak durmasını sağlıyoruz. Bu konuda Emniyet Müdürlüğümüzle de her zaman istişareli ve müşterek bir şekilde hareket etmenin gururunu yaşıyoruz. Emniyet Müdürlüğümüzün destekleri ile organizasyonlarımızı en güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.