Karaçoban’a Spor Salonu Kazandırılacak

Karaçoban Kaymakamı Muhsin Duran Kalkan, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. İlçenin sporu masaya yatırıldı.Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Murtaza...

Karaçoban’a Spor Salonu Kazandırılacak

banner390
Karaçoban Kaymakamı Muhsin Duran Kalkan, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. İlçenin sporu masaya yatırıldı.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Murtaza Cengiz’in de hazır bulunduğu toplantıda Karaçoban’a spor salonu yapılması için harekete geçildi. Karaçoban’ın son yıllarda spor branşlarında önemli bir mesafe kat ettiğine değinen Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Karaçoban’da spor adına büyük gelişmeler var. Kobal Beldesindeki güreş organizasyonları ve güreş potansiyelini hep birlikte gördük. Karaçoban’a İnşallah spor salonu kazandıracağız” dedi.

Kaymakam Muhsin Duran Kalkan da, ilçedeki çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi verirken, spor salonunun bir an önce yapılıp bitmesi durumunda ilçe gençliğinin spora yöneleceğini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.