Kaymakam Ada, Kurum Amirleriyle Kahvaltıda Buluştu

Pasinler Kaymakamı Ali Ada, kamu kurum kuruluşları müdürleriyle her hafta Cuma günleri kahvaltıda bir araya geliyor.Öğretmenevi Salonu’nda kamu kurum amirleriyle kahvaltıda buluşan Ada, geçen hafta Kale Otel Kaplıca’da kaymakamlık makamı...

Kaymakam Ada, Kurum Amirleriyle Kahvaltıda Buluştu

banner390
Pasinler Kaymakamı Ali Ada, kamu kurum kuruluşları müdürleriyle her hafta Cuma günleri kahvaltıda bir araya geliyor.

Öğretmenevi Salonu’nda kamu kurum amirleriyle kahvaltıda buluşan Ada, geçen hafta Kale Otel Kaplıca’da kaymakamlık makamı olarak daire amirlerine kahvaltı verdiklerini, bu hafta da İlçe Milli Eğitim Müdürü İmran Taşbaşı tarafından daire amirlerine kahvaltı verildi. Böylelikle her hafta düzenli olarak kurumlar ile bir araya geleceklerini söyledi.

Kaymakam Ali Ada, "Bu kahvaltıyı düzenlemekteki amacımız, eski yeni tüm kamu kurumu temsilcileri ile hem tanışıp kaynaşmak hem de bundan sonra ilçemizle ilgili bir arada tüm çalışma ve hizmetleri birlikte değerlendirme arzumuzdur. Kurumlar arası iyi bir diyaloğun kurulması, ilçemize yönelik yapılacak hizmet ve çalışmaların gerek takibi gerekse sorunların çözümü için büyük bir fayda sağlayacaktır. Birlik ve beraberliğin tesisi noktasında kurulan iyi diyalogların ilçeye ve vatandaşımıza yansımaları da güzel olur. Bundan böyle her hafta periyodik olarak bu tür organizasyonlarla bir araya gelmeyi düşünüyoruz." şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.