banner417
banner425
05 Aralık 2014 Cuma 11:55
23 Okunma
Merkez Parti Erzurum İl Başkanlığı, Palandöken Ve Yakutiye İlçe Başkanlarını Tanıttı
banner416
Merkez Partisi (MEP) Erzurum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ile Palandöken ve Yakutiye İlçe Başkanlarının tanıtımı yapıldı.

MEP Erzurum İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantı ile Palandöken İlçe Başkanı Orhan Bakırcı, Yakutiye ilçe Başkanı Dursun Ali Akkoç, tanıtıldı.

İlçe Başkanlarının tanıtım toplantısında konuşan MEP Erzurum İl Başkanı Mustafa Yıkıcı, “Erzurumluların kendi evladı olan Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı’ya sahip çıkacağını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü.” Bertarafçı değil kucaklaştırıcı olacağız. Erzurum’da 11 ilçenin teşkilatlanmasını tamamladık. Bu ay sonuna kadar da diğer ilçelerimizdeki teşkilatlanmamızı tamamlayacağız.” dedi.

Bir gazetecinin diğer partilerle ittifak olup olmayacağını sorması üzerine cevap veren İl Başkanı Mustafa Yıkıcı, hiçbir partiyle beraberliğin olmayacağını söyledi. Basın toplantısı sonunda ise Palandöken İlçe Başkanı Orhan Bakırcı ve Yakutiye ilçe Başkanı Dursun Ali Akkoç’a, İl Başkanı Mustafa Yıkıcı tarafından rozet takıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426