banner417
18 Aralık 2014 Perşembe 17:16
42 Okunma
Merkez Parti Palandöken İlçe Başkanı Bakırcı:
banner416
Merkez Parti Palandöken ilçe Başkanı Orhan Bakırcı, “Erzurum’a teşvik istihdamı oluşturulmalı, biz siyasetin alternatifiyiz” dedi

Erzurum’da yayın yapan kanal 25 televizyonunda katıldığı programda gündemdeki konuları değerlendiren Merkez Parti palandöken İlçe Başkanı Orhan Bakırcı, Erzurum’a teşvik oluşturup istihdam sağlanmasını isteyerek yatırım yapılmasını istedi.

İlçe Başkanı Bakırcı, “Şehirdeki mağdur vatandaşın mağdur esnafın sıkıntıları artıyor. Çözüm üretmekte yetersiz olan yerel idareciler kendilerini haklı çıkarma gayreti içindeler. Hâlbuki Şikâyet etmeye harcadıkları enerjiyi çözüm için harcasalar ortada sıkıntı kalmaz. Bizi birbirimize bağlayan bu kadar değerler varken teferruata dalıp, milleti ayrıştırmamamız lazım. Ekonomik gelişmeyle, refahla, eldeki nimeti biraz daha uygun, adaletli dağıtmakla işe başlamamız lazım. Bütün bunların esası temeli de hukuk çerçevesinde hareket etmek. Onun için doğru bir hukuk, tatbik edilebilir bir hukuk ve herkesin buna da riayetini sağlamamız lazım” diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64