banner417
24 Kasım 2014 Pazartesi 17:16
31 Okunma
Öğrenci Konseyi Öğretmenleri Unutmadı
banner416
Atatürk Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanı Abdulkadir Gökcan, Öğretmenler Günü nedeniyle ATAUNİ Rektör Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa Arık ve diğer fakülte öğretim görevlilerine gül takdim etti. Öğretmenler Günü’nün önemini vurgulayan Gökcan, "Öğretmenlerimize çok şey borçluyuz" dedi.

Atatürk Üniversitesi Öğrenci Konseyliği için yapılan seçimlerde 35 fakülte temsilcisinin kullandığı oyların 15’ini alarak birinci olan Abdülkadir Gökcan ve İkinci Başkan Kağan Alparslan Çakır, Öğretmenler Günü nedeniyle ATAUNİ Rektör Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa Arık ve diğer fakülte öğretim görevlilerine gül takdim etti.

Gül takdimi sırasında konuşan Öğrenci Konseyi Başkanı Abdülkadir Gökcan, çocuk, yetişkin öğrencilerin eğitim ve öğretiminde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren öğretmenlere çok şey borçlu olduklarını belirterek, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Ülkelerin başarılarında öğretmenlerin büyük pay sahibi olduğuna dikkat çeken Gökcan, bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür etti. Gökcan, "Milletleri kurtaranlar; yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet; henüz millet adini almak kabiliyetini kazanmamıştır" diyerek, Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenler ile ilgili bir sözünü hatırlattı.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64