Sabah Gazetesi Ombudsmanı Altay, Genç Gazetecilerle Buluştu

Sabah Gazetesi Ombudsmanı İbrahim Altay, Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileriyle bir araya gelerek gazetecilik mesleği anlattı.Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen söyleşiye katılan Sabah...

Sabah Gazetesi Ombudsmanı Altay, Genç Gazetecilerle Buluştu

banner390
Sabah Gazetesi Ombudsmanı İbrahim Altay, Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileriyle bir araya gelerek gazetecilik mesleği anlattı.

Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen söyleşiye katılan Sabah Gazetesi Ombudsmanı İbrahim Altay, mesleğe yeni başlayacak olan iletişim fakültesi öğrencilerine, gazetecilik mesleğini anlattı. Genç gazetecilerin yoğun olarak ilgi gösterdiği ve katıldığı söyleşide, Sabah Gazetesi Ombudsmanı İbrahim Altay, gazetecilik mesleğini hakkında öğrencilere bilgi verdi. Okulu bitirip mesleğe yeni başlayacaklara tavsiyelerde bulunan Ombudsman İbrahim Altay, öğrencilere başarılı bir gazeteci olmanın yollarını anlattı. İletişim öğrencileriyle keyifli ve samimi bir ortamda gerçekleştiren söyleşide Sabah Gazetesi Ombudsmanı İbrahim Altay, son bölümde öğrencilerin sorularını yanıtladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.