Ak Parti Sarıcakaya İlçe Teşkilatından Başkan Güler’e Ziyaret

Sarıcakaya AK Parti İlçe Başkanı Hikmet Aknur, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler’i makamında ziyaret ettiler.5. Olağan Kongrede Sarıcakaya İlçe Başkanlığın Seçilen Hikmet Aknur, yeni yönetim...

Ak Parti Sarıcakaya İlçe Teşkilatından Başkan Güler’e Ziyaret

banner390
Sarıcakaya AK Parti İlçe Başkanı Hikmet Aknur, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler’i makamında ziyaret ettiler.

5. Olağan Kongrede Sarıcakaya İlçe Başkanlığın Seçilen Hikmet Aknur, yeni yönetim kurulu üyeler ile birlikte Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler’i makamında ziyaret etti. 2014’de yapılan yerel seçimler sonrası Başkan Güler’in Sarıcakaya ilçesine önemli hizmetler verdiğini belirten Aknur, “Bundan sonrada ilçe teşkilatımız ve belediyemiz el birliği içerisinde Sarıcakaya için çalışacağız” dedi.

Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler de, AK Parti İlçe Teşkilatı ziyaretinde, “AK Parti Sarıcakaya İlçe Kongremiz ilçemize hayırlı olsun. Başkan Aknur’a ve yeni yönetimine başarılar diliyorum. Her şey Sarıcakayamız için " dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.