banner417
banner425
19 Aralık 2014 Cuma 12:31
25 Okunma
Başkan Ataç: “her Zaman Okullarımızın Yanındayız”
banner416
Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda, Çamlıca ve Sazova mahallelerinde bulunan okulların, okul aile birlikleri ve bazı okulların müdürleri de toplantıya katıldı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, belediyenin okullara verdiği hizmetlerden bahsederek, “Okul da Bizim Cami de Bizim Projesi ile Tepebaşı’nda elimizin değmediği okul ve cami kalmadı. Okullarımız için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü okullardaki öğrencilerimiz bizim, öğretmenlerimiz bizim. Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman desteğe hazırız” dedi.

Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan projeleri hakkında da katılanlara bilgiler de verdi.

Toplantıya, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir de katıldı. Demir, yaptığı konuşmada, “Gerçekten örnek bir belediye başkanımız var. Yaptığı çalışmalar yerinde. Benim de kanser köyü ile ilgili bir projem vardı. Fakat Ahmet Başkan’ın Yaşam Köyü ve Alzheimer Merkezi Projesi’ni çok beğendim. Kendisini tebrik ediyorum” diye konuştu.

Bilgilendirme toplantısının ardından katılımcılar, Tepebaşı Belediyesi’nin merkezlerini gezerek, hizmetleri yerinde gördüler.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426