Başkan Kurt Yeni Mahalleleri Ziyaret Ediyor

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, mahalle statüsüne geçen köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.Kargın, Akkaya, Seklice, Demirli ve Yeni Sofça mahallelerini ziyaret eden Başkan Kurt, hemşehrilerinin yaşadığı sıkıntıları...

Başkan Kurt Yeni Mahalleleri Ziyaret Ediyor

banner390
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, mahalle statüsüne geçen köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kargın, Akkaya, Seklice, Demirli ve Yeni Sofça mahallelerini ziyaret eden Başkan Kurt, hemşehrilerinin yaşadığı sıkıntıları dinleyerek, çözümü hakkında fikir alışverişinde bulundu. Sorunları ve istekleri vatandaşlardan bire bir dinleyen Başkan Kurt yaptığı konuşmada, “Belediye olarak sizlere ne tür hizmetler getirebiliriz, neler istiyorsunuz bunları konuşalım ve mahallenin sorunlarını bir an önce çözelim istiyoruz. Kurduğumuz ekiplerle belediye olarak sizlere ne yaparsak doğru yapmış oluruz, bunları öğrenmeye ve şikâyetlerinizi dinlemeye geldik. Bizim bölgemizde köylünün hiçbir sorunu kalmayacak” dedi.

Başkan Kurt ayrıca konuşmasının bir bölümünde şunları söyledi:

“Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri ve kırsal bölgeler için kurduğumuz özel ekip sık sık sizleri ziyaret edecek. İstek ve şikâyetlerinizi tespit edecek. Odunpazarı Belediyesi olarak sadece yollarınızı ve kaldırımlarınızı yapmayacağız bunun yanında sosyal projeler gerçekleştireceğiz. Bu projeler kapsamında kadınlar için meslek kursları açmayı planlıyoruz.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.