Başkan Kurt’u Ziyaret Edip Ödül Törenlerine Davet Ettiler

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelerek beklentilerini dinledi.Yoğun çalışma programı içerisinde öğretmen ve öğrencilere özel bir zaman ayıran başkan Kurt, öğrencilerin...

Başkan Kurt’u Ziyaret Edip Ödül Törenlerine Davet Ettiler

banner390
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelerek beklentilerini dinledi.

Yoğun çalışma programı içerisinde öğretmen ve öğrencilere özel bir zaman ayıran başkan Kurt, öğrencilerin istek ve beklentilerini dinleyerek çözüm üretiyor. Son olarak Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Kurt, öğrencilerin beklentilerini dinledi. Okullarında gerçekleştirecekleri resim ve şiir yarışması ödül törenine Başkan Kurt’u davet eden öğrenciler, ödül töreni için Başkan Kurt’tan destek istediler. Ödül töreni hakkında bilgi veren öğrenciler, hazırladıkları raporu Başkan Kurt’a sundular.

Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu öğrencilerinin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, imkânları ölçüsünde eğitim ve öğretime destek sağladıklarını kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.