Başkanlardan ’ahmet Amca’ya Ziyaret

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve CHP Eskişehir İl Başkanı Nihat Çuhadar, CHP’nin en eski üyelerinden Ahmet...

Başkanlardan ’ahmet Amca’ya Ziyaret

banner390
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve CHP Eskişehir İl Başkanı Nihat Çuhadar, CHP’nin en eski üyelerinden Ahmet Özarslan’ı ziyaret ettiler.

Her resmi törende ve etkinliklerde Türk Bayrağı ve Atatürk’ün fotoğrafıyla hazır bulunan ve ’Ahmet Amca’ olarak tanınan Ahmet Özarslan; geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavisi sürüyor. Önceki günkü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına geçirdiği rahatsızlık nedeniyle katılamayan Ahmet Amca’ya başkanlar sürpriz yaptı. Ahmet Amcayı evinde ziyaret eden Büyükerşen, Kurt, Ataç ve Çuhadar, sağlık durumu hakkında bilgi aldılar. Belediye başkanları ve il başkanını karşısında gören Ahmet Özarslan, “Ziyaretiniz beni çok mutlu etti, sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

Ahmet amca’nın tedavi süresinde gereken her desteği sağlayacaklarını belirten başkanlar, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.