Belediye Personeline Yangın Eğitimi

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi personeli, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yangın eğitim aldı.Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitim, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire...

Belediye Personeline Yangın Eğitimi

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi personeli, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yangın eğitim aldı.

Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitim, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda görevli eğitim çavuşu Ahmet Duran Çetin tarafından verildi. Teori eğitimiyle başlayan programda, belediye personeline yangın durumunda ilk olarak yapılması gereken konular hakkında önemli bilgiler veren Çetin, bilinçli müdahalenin önemine değindi. Odunpazarı Belediyesi Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüklerinde düzenlenen tatbikatla devam eden eğitim programına çok sayıda personel katıldı.

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada belediye personelinin herhangi bir yangın durumunda donanımlı bir şekilde olaya müdahale etmesinin hayati önem taşıdığını ifade eden belediye yetkilileri, bu nedenle eğitim çalışmalarına öncelik verdiklerini kaydettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.