’canlı Mavi Masa’ Hizmete Girdi

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların belediyenin resmi web sitesinden canlı olarak istek, şikâyet ve önerilerini paylaşabileceği sistemi başlattı.Belediye tarafından konuyla ilişkin yapılan açıklamada, belediyenin web sitesinin sağ...

’canlı Mavi Masa’ Hizmete Girdi

banner390
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların belediyenin resmi web sitesinden canlı olarak istek, şikâyet ve önerilerini paylaşabileceği sistemi başlattı.

Belediye tarafından konuyla ilişkin yapılan açıklamada, belediyenin web sitesinin sağ alt köşesinde bulunan yeni hizmet ile hafta içi 08.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında ’Mavi Masa’ personeliyle gerçek zamanlı görüşme sağlanabileceği belirtildi. Açıklamada ayrıca, "Mesai saatleri dışında ise gönderilecek iletiler belediyeye mail olarak ulaşıyor. Bildiriler ile ilgili sağlıklı bir geri dönüş sağlamak açısından mail adreslerinin doğru ve eksiksiz belirtilmesi gerekiyor. Böylece vatandaşlar, belediye ile ilgili her türlü dilek, istek ve şikâyetleri için 444 44 26 no’lu mavi masa hattından veya “Canlı Mavi Masa” hizmetinden yararlanabiliyorlar" ifadelerine yer verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.