Chp Akarbaşı Mahalle Komisyonu 3. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı Akarbaşı Mahalle Komisyonu’nun kuruluşunun 3 yıl dönümünde partililer kahvaltıda bir araya geldi.CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Erdal Çakıcıer’inde katıldığı etkinliğin...

Chp Akarbaşı Mahalle Komisyonu 3. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri

banner390
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı Akarbaşı Mahalle Komisyonu’nun kuruluşunun 3 yıl dönümünde partililer kahvaltıda bir araya geldi.

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Erdal Çakıcıer’inde katıldığı etkinliğin açılışında konulan CHP Akarbaşı Mahalle Komisyonu Başkanı Ali Şahin, komisyonun partililer ve vatandaşlarla birlik, beraberlik içerisinden çalışmalarını yürüttüklerini kaydederek, “Parti içindeki çalışmalara aktif olarak devam ediyoruz. CHP’ye verilen her oyun kıymetli ve değerli olduğunu biliyoruz, parti içinde herkesin birlik ve beraberlik içinde çalışmaları gerekir. Artık parti içinde kavga değil birlikteliğin hakim olmasını istiyoruz bunun için mücadele edeceğiz’’ dedi.

CHP’nin Eskişehir’de 1. Parti çıkması için çalışacaklarını ifade eden Şahin, komisyon olarak bunun için mücadele edeceklerini parti içinde kutuplaşmaya neden olacak hiçbir grubun yanında yer almayacaklarını sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.