Çifteler İlçesinde Kur’an Kursu Açıldı

Eskişehir’in Çifteler ilçesinde Kur’an kursu açıldı.Çifteler İlçe Müftülüğüne bağlı Yeni Mahalle’ de bulunan Hacı Ayten Kur’an Kursu’nun açılışı dolayısı ile bir tören düzenlendi. Çifteler Müftüsü Mustafa Onat ve Eskişehir...

Çifteler İlçesinde Kur’an Kursu Açıldı

banner390
Eskişehir’in Çifteler ilçesinde Kur’an kursu açıldı.

Çifteler İlçe Müftülüğüne bağlı Yeni Mahalle’ de bulunan Hacı Ayten Kur’an Kursu’nun açılışı dolayısı ile bir tören düzenlendi. Çifteler Müftüsü Mustafa Onat ve Eskişehir İl Müftüsü Niyazi Ersoy, yaptıkları açılış konuşmasında, Kur’an kurslarının öneminden bahsederek, Kur’an kursunun yapımında maddi destek sağlayan hayırsever Hacı Ayten Duran ve Çifteler halkına maddi ve manevi desteklerinden dolayı, böyle bir eser meydana getirdikleri için teşekkürlerini sundu.

Törende, Eskişehir İl Müftü Yardımcısı Şerife Altuner de, Hacı Ayten Duran’a günün anlamıyla ilgili bir plaket sundu. Ardından Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen ve Eskişehir İl Müftüsü Niyazi Ersoy ve Hacı Ayten Duran, Kur’an Kursunun açılışını gerçekleştirdiler. Ardından katılanlara pilav ve ayran ikram edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.