banner417
05 Aralık 2014 Cuma 17:25
61 Okunma
Eskişehir’de Pazar Yerlerinde Temizlik
banner416
Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, semt pazarlarının en büyük problemleri arasında yer alan temizlik sorununu, hızlı ve planlı çalışmalarla çözüyor.

Yapılan açıklamaya göre; özellikle Çarşamba Pazarı’nda çalışma gerçekleştiren belediye ekipleri, pazar yerini aynı gün içerisinde temizleyerek bölgede çirkin bir görüntü oluşmasını engelliyor. Pazar esnafının tezgâhlarını toplaması ardından kalabalık bir ekiple bölgede temizlik çalışmalarına başlayan Odunpazarı Belediyesi, saat 20.00’da toplanan pazar yerini 3 saat gibi kısa bir sürede temizleyerek, bölge sakinlerine rahat bir nefes aldırıyor. Pazar kurulan tüm sokakları önce süpüren daha sonra ise yıkayan temizlik ekipleri, bölgede oluşacak kötü görüntünün önüne geçerek, vatandaşlara sağlıklı ve temiz bir çevrede rahatlıkla hareket etme olanağı sağlıyor.

Konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada semt pazarlarında yaşanan temizlik sorununu pazar esnafının da katkısıyla çözeceklerini ifade eden Temizlik İşleri Müdürü Metin Göksel, temizlik çalışmalarının kalabalık ve hızlı bir ekiple kısa süre içerisinde tamamlandığını belirtti.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64