Esmek’ten Yeni Yıl Özel Yemeği Kursu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından yeni yıl için hazırlanacak özel yemekler kursunda eğitimler devam ediyor.ESMEK tarafından yeni yıl gecesi için hazırlanacak özel yemek menüsü kursuna katılan...

Esmek’ten Yeni Yıl Özel Yemeği Kursu

banner390
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından yeni yıl için hazırlanacak özel yemekler kursunda eğitimler devam ediyor.

ESMEK tarafından yeni yıl gecesi için hazırlanacak özel yemek menüsü kursuna katılan ve aralarında akademisyen, öğretmen, güzellik uzmanı, emekliler ve ev hanımlarının bulunduğu 12 kişilik grup ESMEK Sultandere Mutfak Stüdyosunda çalışmalarına devam ediyor. Restaurant ve cafe baş şefi Deniz Yeşil tarafından verilen Yeni Yıl Özel Yemekleri kursunda çorbalardan ana yemeklere, tatlılardan mezelere yeni yıl gecesi ziyafeti için eğitim veriliyor. ESMEK Sultandere Mutfak Stüdyosunun ilk çalışması olan yeni yıl özel yemek kursuna katılan kursiyerler mutfak marifetlerine yenilerini eklemenin heyecanını yaşıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.