Esogü’de ’suyun Rüyası’ İsimli Ebru Sergisi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sanat ve Tasarım Fakültesi bünyesinde Figen Çetin ve Reyhan Fadıl’ın eserlerinden oluşan “Suyun Rüyası” isimli ebru sergisi açıldı.ESOGÜ Tıp Fakültesi Mermer Salon’daki sergi açılışında...

Esogü’de ’suyun Rüyası’ İsimli Ebru Sergisi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sanat ve Tasarım Fakültesi bünyesinde Figen Çetin ve Reyhan Fadıl’ın eserlerinden oluşan “Suyun Rüyası” isimli ebru sergisi açıldı.

ESOGÜ Tıp Fakültesi Mermer Salon’daki sergi açılışında konuşan Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Erkaya, fakülte olarak Eskişehir’deki sanat etkinliklerine destek vermeye devam edeceklerini belirtirken, açılışa katılan herkese teşekkür etti.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen ise, üniversitelerin eğitim, bilim, kültür ve sanatla iç içe kurumlar olduğunu belirterek, ESOGÜ’nün bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kültür ve sanat faaliyetlerine destek vermeye devam edeceğini söyledi. Prof. Dr. Hasan Gönen serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

“Suyun Rüyası” isimli sergi 5 Aralık 2014 Cuma gününe kadar açık kalacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.