Espark’ta İnsan Vücudu Organları Eğlenceli Sergisi

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi (AVM), ziyaretçilerine insan vücudunu tanıtan ‘Body Adventure’ adlı etkinliğe hazırlanıyor.AVM yönetimi tarafından konuyla alakalı yapılan açıklamada, Espark Alışveriş Merkezi’nin,...

Espark’ta İnsan Vücudu Organları Eğlenceli Sergisi

banner390
ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi (AVM), ziyaretçilerine insan vücudunu tanıtan ‘Body Adventure’ adlı etkinliğe hazırlanıyor.

AVM yönetimi tarafından konuyla alakalı yapılan açıklamada, Espark Alışveriş Merkezi’nin, ziyaretçilerini insan vücudu içerisinde unutamayacakları bir yolculuğa çıkaracağı belirtildi. Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesinde ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören ‘Body Adventure’un ilk kez Eskişehir’e geldiği ifade edilen açıklamada, “19 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında gezilebilecek olan Body Adventure’da misafirler, devasa bir şişme insan maketinin ağız kısmından girerek, hayatlarında hiç çıkmadıkları bir yolculuğa çıkacaklar. İnsan vücudunun içerisinde heyecan dolu bir keşfe adım atacak olan Espark Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, vücudun bireysel parçalarının iç işleyişini, hastalıklı ve sağlıklı organların nasıl olduğunu görecekler. Ayrıca hafta sonları 13.00 - 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölye etkinlikleriyle, minikler insan vücudunu, eğlenceli oyunlar oynayarak öğrenecekler” ifadeleri kullanıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.