Han İlçesinde Varil Dönemi Kapandı

Eskişehir Han İlçe Belediyesi, almış olduğu çöp konteynırlarını dağıtarak sokaklarda kötü görüntüye neden olan varilleri kaldırdı.Han Belediyesi tarafından alınan 200 çöp konteynırı ilçede bulunan 15 mahalleye dağıtıldı. Mahalle...

Han İlçesinde Varil Dönemi Kapandı

banner390
Eskişehir Han İlçe Belediyesi, almış olduğu çöp konteynırlarını dağıtarak sokaklarda kötü görüntüye neden olan varilleri kaldırdı.

Han Belediyesi tarafından alınan 200 çöp konteynırı ilçede bulunan 15 mahalleye dağıtıldı. Mahalle sakinleri tarafından kullanılan sağlıksız ağzı açık variller ise belediye ekipleri tarafından toplatıldı. Mahallelerde bulunan varil sisteminin sağlık koşullarına ve temizliğe uygun olmadığını ifade eden Belediye Başkanı Erdal Şanlı, “Aldığımız 200 konteynırı mahallerimize dağıttık. Bundan önce vatandaşlarımızın kullandığı ağzı açık variller vardı. Burada çöpler zamanla kokardı. Daha temiz bir çevre için yaşanan bu durumun önüne geçmek istedik. Bundan dolayı konteynırları aldık. Mahallelere yönelik çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise, yapılan bu çalışma için Belediye Başkanı Şanlı’ya teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.