Jandarmadan Vatandaşın Ayağına Kadar Hizmet

7 gün 24 saat vatandaşların güvenliğini sağlama noktasında hizmet veren Eskişehir İl jandarma Komutanlığına bağlı Seyitgazi İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, soruşturmalarda vatandaşların ayağına kadar giderek ifade alma işlemlerini...

Jandarmadan Vatandaşın Ayağına Kadar Hizmet

banner390
7 gün 24 saat vatandaşların güvenliğini sağlama noktasında hizmet veren Eskişehir İl jandarma Komutanlığına bağlı Seyitgazi İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, soruşturmalarda vatandaşların ayağına kadar giderek ifade alma işlemlerini yapıyor.

“Türk insanı her şeyin en iyisine layıktır” ilkesi ile gece-gündüz, yaz-kış demeden 24 saat usulüne göre yaya ve motorlu devriyeler vasıtası ile halka hizmet veren jandarma ekipleri, vatandaş ile daha sıkı ve samimi ilişkiler kurulmasını amaçlanıyor. Bu kapsamda Eskişehir İl jandarma Komutanlığına bağlı Seyitgazi İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri; herhangi bir olayla alakalı soruşturmada ifade alma işlemlerini, vatandaşları karakola çağırmadan vatandaşın ayağına giderek gerçekleştiriyor. Ayrıca ekipler vatandaşların şikayet ve müracaatlarını da bu esnada alıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.