banner414
30 Ekim 2014 Perşembe 16:17
60 Okunma
Kızılay Haftası’nda Acıbadem’den Örnek Davranış
Acıbadem Eskişehir Hastanesi ve Türk Kızılayı Eskişehir Kan Merkezi işbirliği ile Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da kan bağışı etkinliği düzenlendi.

Hastane personeli ve hekimlerinin gönüllü kan bağışı yaptığı etkinlik, Türk Kızılayı Eskişehir Kan Merkezi çalışanlarının kayıt formlarının doldurulması ve kan ölçümlerinin dikkatli bir şekilde değerlendirmesi ile başladı ve kan alma işlemi ile devam etti.

Türk Kızılayı Eskişehir Kan Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanları, kan ihtiyacının sadece acil bir ihtiyaç olmadığını, sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurguladı ve Acıbadem Eskişehir Hastanesi çalışanlarına hassasiyetleri nedeni ile teşekkür etti.

Acıbadem Eskişehir Hastanesi yönetimi tarafından kan bağışında bulunan personele sertifika takdim edildi. Kan bağışında bulunan Muhasebe Sorumlusu İsmail Nehir “Kurumumuz adına bu etkinliğe katılmak istememizin nedeni, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmenin yanı sıra gönüllü kan bağışçılığının insani açıdan kutsal bir görev olduğunu göstermekti” dedi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64