Mevlana Yksm’de Anıldı

Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Mevlana’nın 741’inci Vuslat Yıldönümü ve Mevlana haftası nedeniyle şiir ve müzik dinletisi düzenledi.Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde (YKSM) düzenlenen şiir ve müzik dinletisine, Eskişehir...

Mevlana Yksm’de Anıldı

banner390
Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Mevlana’nın 741’inci Vuslat Yıldönümü ve Mevlana haftası nedeniyle şiir ve müzik dinletisi düzenledi.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde (YKSM) düzenlenen şiir ve müzik dinletisine, Eskişehir Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, Odunpazarı Belediyesi daire müdürleri, çok sayıda Mevlana sevenleri ve gönül dostları katıldı. Mevlana’nın hayat hikâyesinin anlatıldığı programda Mercan Serpil Vurucu, seslendirdiği şiirler ile gelen konuklara duygu dolu dakikalar yaşattı. Orhan Eryılmaz şefliğindeki saz sanatçılarının çaldığı eserler ve Semazen Bahadır Okyar’ın sema gösterisiyle program son buldu.

Program sonunda Eskişehir Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, şef Orhan Eryılmaz’a gerçekleştirdikleri başarılı performanstan dolayı çiçek takdim etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.