Minik Öğrencilerinden Şiir Ve Müzik Dinletisi

Meserret İnel İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri, Cumhuriyet Bayramını Taşbaşı Kültür Merkezi’nde ’’Biz Atatürk Çocukları ’adlı şiir ve müzik dinletisiyle kutladı.Şair Vildan Çalışkan Kılıçer’in sunduğu, Sınıf öğretmenleri...

Minik Öğrencilerinden Şiir Ve Müzik Dinletisi

banner390
Meserret İnel İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri, Cumhuriyet Bayramını Taşbaşı Kültür Merkezi’nde ’’Biz Atatürk Çocukları ’adlı şiir ve müzik dinletisiyle kutladı.

Şair Vildan Çalışkan Kılıçer’in sunduğu, Sınıf öğretmenleri Aylin Kahraman önderliğinde etkinlik düzenleyen 3-H sınıfı öğrencileri, Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili şiirler okudular. Şiir okumasından sonra minik öğrenciler sonra yine başta Atatürk’ün sevdiği şarkılar olmak üzere müzik dinletisi gerçekleştirdi. Etkinliğe anne babalar ve çok sayıda konuk katıldı.

Köy Enstitülü öğretmen, araştırmacı yazar İlyas Küçükcan, şiirlerinde insanımızı, kültürümüzü, cumhuriyetimizi anlatan öğretmen şair Muharrem Kubat dinletide şiirlerini sundular. Odunpazarı Kent Konseyi Kültür ve Sanat Grubu Başkanı edebiyatçı öğretmen Gazi Durusu da etkinliğe katılanlar arasındaydı. Geleceğin güvencesi çocuklar anlamlı büyük günü, cumhuriyetimizi şiirlerle, şarkılarla kutladılar.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.