Porsuk’ta Şenlik Var

Eskişehir Adalar mevkiinde bulunan Porsuk Çayı üzerinde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile bir enerji içeceği firmasının işbirliği ile düzenlenen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.Öğrenciler Tekne Mücadeleleri (Student Boat Battle)...

Porsuk’ta Şenlik Var

banner390
Eskişehir Adalar mevkiinde bulunan Porsuk Çayı üzerinde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile bir enerji içeceği firmasının işbirliği ile düzenlenen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.

Öğrenciler Tekne Mücadeleleri (Student Boat Battle) etkinliğine, Anadolu ve Osmangazi Üniversitesi öğrencileri başta olmak üzere çeşitli takımların katıldığı etkinliğe Eskişehirliler ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte takımlar, kanoların üzerinde küreklerle birbirlerini saf dışı bırakmaya çalıştılar. Kimi takımlar ise dengelerini koruyamadıkları için kullandıkları kanodan düşerek mağlup olurken, gülümseten görüntüler ortaya çıkardılar. Değişik kıyafetlerle yarışmaya katılan öğrenciler, Porsuk’ta hem kendileri hem de kendilerini izleyen seyircilere keyifli anlar yaşattı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.