banner417
banner425
21 Ekim 2014 Salı 14:11
90 Okunma
Sağlık-sen Genel Başkan Yardımcısı Çırak,
banner416
Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak, Bilecik Sağlık Sen Şubesi Genel Kuruluna katıldıktan sonra Eskişehir’e geldi.

Odunpazarı’nda özel bir çay bahçesinde Eskişehir Sağlık Sen Şubesi delegeleri ile bir araya gelen, 26 Ekim 2014 Pazar günü yapılacak olan Genel Kurulda başkan adayı olan Hasan Hüseyin Köksal, Çırak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Haksızlıklara karşı haklının yanında, bireysel çıkar gözetmeksizin, sendikayı basamak olmaktan kurtarmak ve sadece sağlık çalışanlarının hak ettiği yere gelmesine katkı vermek için aday olduklarını belirten Köksal, "Şube delegelerimiz bize bu yetkiyi vermeleri halinde hiç durmadan çalışacak Eskişehir’deki üye sayımızı yüzde 90’lar seviyesine çıkaracağız. Sadece Sağlık-Sen üyelerinin değil tüm sağlık çalışanlarının temsilcisi olacağız” dedi.

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak da sağlık çalışanlarına umut dolu mesajlar verdi. Çırak,”Eskişehir’i delege seçim sürecinde dikkatli bir şekilde takip ettik. Çok heyecanlı zorlu bir seçimi geride bıraktınız. Şu an da yönetime talip olan genç dinamik bilgi donanımlı bir ekiple birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Bizler Genel Merkez yöneticileri olarak sağlık çalışanlarının daima yanında olduk. Özellikle bizden şu anda talep edilen döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması, izinlerden dolayı dönerden sadece azami yüzde 20’sinden kesinti yapılması öncelikli hedeflerimizdendir. Pazar günü yapılacak olan Genel Kurul toplantısının tüm Eskişehir sağlık camiasına hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426