Seyitgazi’de "karagözün Polisle Tanışması" Etkinliği

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde, "Karagözün Polisle Tanışması" gölge oyunu, Eskişehir Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından ilçedeki ana okullarında öğrenim gören miniklere sahnelendi.Seyitgazi Kaymakamlığı’nın...

Seyitgazi’de

banner390
Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde, "Karagözün Polisle Tanışması" gölge oyunu, Eskişehir Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından ilçedeki ana okullarında öğrenim gören miniklere sahnelendi.

Seyitgazi Kaymakamlığı’nın öncülüğünde, Seyitgazi İlçe Emniyet Amirliği ve Seyitgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen; polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi ile toplum üzerinde oluşan suç korkusunun ortadan kaldırılarak daha güvenli yaşam alanları oluşturulması amacıyla sahnelenen oyun, “Polis ES ES” isimli polis maskotunun da katılımıyla yapıldı. Minik öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören etkinliğe katılanlara balon, boyama kitabı, yapboz gibi hediyeler dağıtıldı.

Gölge oyununu, Seyitgazi Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Seyitgazi İlçe Emniyet Amiri Osman Erdoğan, öğretmen ve öğrenciler de seyretti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.