Tepebaşı Belediyesi’nde Kurum İçi İletişim Eğitimi

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, personel ve vatandaş arasındaki iletişimi güçlendirmek ve daha etkin bir hale getirmek amacıyla kurum içi eğitim gerçekleştirdi.Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda, Kanatlı AVM Yöneticisi ve Yaşam Koçu...

Tepebaşı Belediyesi’nde Kurum İçi İletişim Eğitimi

banner390
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, personel ve vatandaş arasındaki iletişimi güçlendirmek ve daha etkin bir hale getirmek amacıyla kurum içi eğitim gerçekleştirdi.

Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda, Kanatlı AVM Yöneticisi ve Yaşam Koçu Zehra Kutlu’nun sunumuyla “İletişimde Seçim Senin” konu başlığıyla gerçekleşen eğitime, Tepebaşı Belediyesi’nin birimlerinden yönetici ve personeller katıldı.

Kurumsal iletişimin önemine ve iletişim yönetmelerine değinilen eğitimde, Zehra Kutlu, kurum içi eğitim ve hizmet alanlarında vatandaşlarla gerçekleşen iletişimin ve kurum içi iletişimin daha etkin kullanılmasının yollarını anlattı. Anı yaşamanın ve stres kontrolünün günlük yaşamda başarı ve mutluluk açısından önemli olduğuna değinen Zehra Kutlu, stresin belli oranda yaşanmasının başarıyı getirirken kontrolsüz yaşanmasının yaşamdan kopuş ve depresyona yol açtığını vurguladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.